SAMODZIELNY REFERENT (ZASTĘPSTWO) K/M

Warszawa
Oferta opublikowana16.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaadministracja biurowa

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Marsa 80, 04-520 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: 1. Prowadzenie ewidencji materiałowo-finansowej związanej z gospodarką materiałową w Sekcji Uzbrojenia i Elektroniki; 2. Zgodne z przepisami, terminowe sporządzanie zdarzeń gospodarczych i finansowych oraz transmisji systemowych realizowanych w systemie ZWSI-RON; 3. Dokonywanie co miesiąc uzgodnień stanów ewidencyjnych mienia służby UiE z systemu ZWSI-ROM z ewidencją magazynów oddziałowych oraz, co kwartał, z ewidencją użytkownika; 4. Udział w opracowaniu zestawień, sprawozdań, meldunków oraz pism i innych dokumentów obowiązujących w zakresie służby Uzbrojenia i Elektroniki.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 650 PLN

Opis wynagrodzenia: + 20% premii regulaminowej + dodatek za wysługę lat

System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 16.05.2024

Data zakończenia: 17.11.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Pracownik biurowy

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Uprawnienia: Pakiet MS Office

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie średnie ogólnokształcące; co najmniej 4-letnie doświadczenie zawodowe lub wykształcenie wyższe i 2-letnie doświadczenie zawodowe, znajomość pakietu MS Office. Komunikatywna znajomość języka polskiego. Praca w godz.: 7:30-15:30. [Zgłoszenia: Aplikuj]

Pracodawca

Nazwa: Jednostka Wojskowa Nr 2305 Warszawa

Adres: Marsa 80, 04-520 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą