Oferta opublikowana04.05.2024
Oferta wygasa28.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna
Rodzaj stanowiskaasystent

Wstęp

  • WIELOSPECJALISTYCZNY SZPITAL WOJEWÓDZKI W GORZOWIE WLKP. SP. Z O.O. ZATRUDNI MAGISTRA FARMACJI

Obowiązki

  • - współudział w prawidłowej gospodarce lekami i wyrobami medycznymi w Pracowni Cytostatyków
  • - współpraca z personelem medycznym

Wymagania

  • - wykształcenie wyższe - magister farmacji
  • - aktualne prawo wykonywania zawodu
  • - znajomość ustawy o zawodzie farmaceuty i ustawy prawo farmaceutyczne
  • - dobra organizacja pracy i zaangażowanie
  • - dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • - umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • - zatrudnienie na umowę o pracę
  • - stabilne warunki wynagrodzenia
  • - możliwość zdobycia doświadczenia oraz szkolenia z zakresu farmacji onkologicznej
  • - pracę w przyjaznym zespole