Stolarz Meblowy

Głogów Małopolski
Oferta opublikowana30.04.2024
Oferta wygasa29.07.2024
Branżaprodukcja

Dla naszego klienta, renomowanej firmy specjalizującej się w produkcji i montażu mebli kuchennych oraz innych mebli na zamówienie, poszukujemy doświadczonego Stolarza Meblowego. Zapraszamy do aplikowania, jeśli posiadacie doświadczenie w tworzeniu mebli wysokiej jakości i chcecie rozwijać swoje umiejętności w stabilnej firmie.

Zakres obowiązków:

-Projektowanie, produkcja oraz montaż mebli na zamówienie.
-Dobór materiałów i kontrola jakości wykonania.
-Montaż mebli na miejscu u klientów.
-Praca zgodnie z ustalonymi specyfikacjami i terminami.

-Minimum 2 lata doświadczenia w pracy jako stolarz meblowy.
-Umiejętność pracy z różnymi materiałami i narzędziami stolarskimi.
-Zdolność do czytania rysunków technicznych i realizacji projektów zgodnie z -nimi.
-Precyzja i dbałość o detale.
-Prawo jazdy kategorii B.(mile widziane)
-Umowę o pracę na pełny etat.
-Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom.
-Możliwości rozwoju i szkoleń w ramach firmy.
-Pracę w profesjonalnym zespole i przyjaznej atmosferze.
Sposób aplikacji:
Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres email:marketing@job-innovation.com.pl W temacie wiadomości proszę wpisać „Stolarz Meblowy - Głogów Małopolski”.