Stanowisko ds. opracowania decyzji i korespondencji (wyniki naboru)

Nowy Sącz
Oferta opublikowana19.05.2024
Oferta wygasa13.08.2024
Tryb rekrutacjirekrutacja stacjonarna
Branżaadministracja biurowa

Obowiązki

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

pracownik zatrudniony na tym stanowisku zapewnia opracowanie spraw emerytalno-rentowych z ubezpieczeń społecznych, kapitału początkowego i innych świadczeń, w tym zleconych Zakładowi do realizacji oraz korespondencji

Wymagania

Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy:

Niezbędne:

  • wykształcenie średnie

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe (ekonomia, zarządzanie, administracja, ubezpieczenia)

Wymagania dodatkowe:

  • podstawowa znajomość ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych
  • podstawowa znajomość ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych
  • podstawowa znajomość Kodeksu postępowania administracyjnego
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office

Jeśli jesteś osobą:

  • komunikatywną i lubiącą współpracę
  • zorientowaną na klienta
  • zorientowaną na cel i jakość
  • radzącą sobie w trudnych sytuacjach

to zachęcamy do przesłania dokumentów przez formularz aplikacyjny wybierając APLIKUJ /na dole oferty/

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • list motywacyjny
  • skany dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie

Dodatkowe informacje:

  • poszukujemy 2 kandydatów
  • proces rekrutacji obejmować będzie rozmowę kwalifikacyjną oraz sprawdzenie wiedzy niezbędnej na oferowanym stanowisku, w zakresie podanym w ogłoszeniu
  • dokumentacja niekompletna oraz przesłana po terminie nie będzie rozpatrywana
  • skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania niezbędne

Oferujemy

Oferta nieaktualna. termin składania ofert upłynął: 2 lutego 2024 r.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • bogaty program szkoleń, w tym możliwość dofinansowania studiów
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, w tym dopłatę do wypoczynku i zajęć sportowych
  • atrakcyjne pakiety ubezpieczeń zdrowotnych oraz na życie w PZU

Do składania dokumentów zachęcamy osoby z niepełnosprawnościami

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Wyposażenie stanowiska pracy:

  • sprzęt komputerowy
  • sprzęt biurowy

Warunki wykonywania pracy:

  • spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż.
  • polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę
  • wiążą się z bezpośrednim kontaktem z klientem ZUS
  • budynek 3-piętrowy z windą oraz pomieszczeniami sanitarnymi dostosowanymi do potrzeb osób z niepełnosprawnościami
  • stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na 2 piętrze
  • przy głównym wejściu do budynku znajduje się pochylnia
  • istnieje możliwość wejścia do budynku z poziomu chodnika
  • drzwi przy wejściu do budynku otwierają się automatycznie
  • w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne:

Ewelina Basiaga, Jamnica
Barbara Čadilek, Nowy Sącz
Katarzyna Duda, Nowy Sącz
Iryna Dziubenko, Nowy Sącz
Joanna Filip, Nowy Sącz
Iwona Głód, Nowy Sącz
Alicja Gołkowska, Nowy Sącz
Justyna Górska, Nowy Sącz
Agnieszka Hebda, Kanina
Małgorzata Hilgier, Łącko
Anna Iwańska, Gostwica
Dominika Janik, Szalowa
Katarzyna Janik, Nowy Sącz
Adriana Kaim, Nowy Sącz
Mariola Kapustka, Bruśnik
Izabela Klimek, Nowy Sącz
Anna Kruczek, Piątkowa
Dagmara Lasko, Nowy Sącz
Ewelina Łomnicka, Nowy Sącz
Anna Mróz, Biała Niżna
Piotr Ogorzałek, Nowy Sącz
Edyta Oleksy, Paszyn
Damian Oleś, Mordarka
Edyta Olszewska, Świdnik
Anna Pacholarz, Nowy Sącz
Joanna Piotrowska, Nowy Sącz
Justyna Polańska, Nowy Sącz
Anna Przybyło, Nawojowa
Anna Salgut, Nowy Sącz
Magdalena Serafin, Cieniawa
Małgorzata Solarz, Nowy Sącz
Agnieszka Stanisz, Nowy Sącz
Monika Stawiarska, Przysietnica
Wiktoria Stefańska, Biczyce Górne
Renata Szczepaniak, Gołkowice Dolne
Magdalena Ślęzak, Korzenna
Agnieszka Śliwa, Mochnaczka Wyżna
Paulina Świerczek, Męcina
Paulina Węgrzyn, Stary Sącz
Marta Wójcik, Męcina
Monika Wszołek, Brunary
Izabela Zielińska, Czaczów
Justyna Zwolennik, Mogilno

Wyniki naboru:

Uzasadnienie:
Agnieszka Śliwa zaprezentowała się jako osoba o pozytywnym i empatycznym usposobieniu. Lubi pracę z ludźmi. Bierze odpowiedzialność za efekty swojej pracy. Jest świadoma trudności, złożoności pracy i odpowiedzialności na stanowisku ds. opracowania decyzji i korespondencji. Angażuje się w realizację celów zespołu, w którym pracuje. Kandydatka posiada wymagane kompetencje na oczekiwanym poziomie.

Zainteresowała Cię ta oferta?Aplikuj na to stanowisko!

Dodatkowe informacje

Źródło: Zus/Praca

Oferty wybrane dla Ciebie