Umowa o pracę13-16 €brutto / godz.
Oferta opublikowana10.05.2024
Oferta wygasa28.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, produkcja, kontrola jakości
Rodzaj stanowiskapracownik fizyczny

Obowiązki

  • Rozładunek kontenerów z produktami nieżywnościowymi wysyłanymi do Lidla
  • Praca w parach - zespół 8 - osobowy
  • Produkty różnej wagi - nawet do 50 kg (wtedy dodatek za ciężką pracę)

Wymagania

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane podobne doświadczenie
  • Brak przeciwwskazań do ciężkiej pracy fizycznej
  • Dobry stan zdrowia
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stawka podstawowa 13,27 €/godz.
  • Dodatek za pracę z paczkami powyżej 10 kg + 1 €/godz.
  • Dodatek za pracę z paczkami powyżej 25 kg + 1,5 €/godz.
  • Gwarantowane godziny - jeśli skończy się rozładunek w połowie dnia to i tak będzie zapłacone za 8 godzin
  • Zakwaterowanie, ubezpieczenie, transport do/ z pracy