Radca prawny (lista kandydatów)

Zielona Góra
Oferta opublikowana04.05.2024
Oferta wygasa29.07.2024
Branżaadministracja biurowa

Obowiązki

Osoba zatrudniona na stanowisku Radcy prawnego zapewnia obsługę prawną Oddziału.

Wymagania

Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy:

Niezbędne:

  • wykształcenie wyższe (prawo)
  • posiadanie uprawnień radcy prawnego (wpis na Listę Radców Prawnych)

Mile widziane:

  • minimum 6 lat pracy związanej z obsługą prawną

Wymagania dodatkowe:

  • umiejętność obsługi pakietu Ms Office
  • znajomość ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych,
  • znajomość kodeksu postępowania administracyjnego, cywilnego oraz karnego
  • orientacja w stosowaniu i interpretowaniu przepisów prawnych

Jeśli jesteś osobą:

  • zorientowaną na cel i jakość
  • komunikatywną
  • elastyczną,
  • asertywną
  • potrafiącą rozwiązywać problemy,
  • potrafiącą podejmować decyzje

To zachęcamy do składania dokumentów, które należy przesłać poprzez formularz aplikacyjny wybierając " Aplikuj" na dole oferty.

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • list motywacyjny
  • skan dokumentów potwierdzających wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe
  • skan dokumentu potwierdzającego wpis na listę Radców prawnych

Dodatkowe informacje:

  • poszukujemy 1 kandydata na umowę o pracę
  • proces rekrutacji może obejmować sprawdzenie wiedzy oraz rozmowę kwalifikacyjną w Oddziale ZUS w Zielonej Górze.
  • skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne niezbędne
  • oferta niekompletna, przesłana po terminie nie będzie rozpatrywana

Oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę
  • rozwój zawodowy
  • pakiet świadczeń socjalnych dla pracowników i członków ich rodzin,
  • system premiowy

Do aplikowania zachęcamy osoby z niepełnosprawnością. Stwarzamy pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Wyposażenie stanowiska pracy:

  • sprzęt komputerowy,
  • sprzęt biurowy.

Warunki wykonywania pracy:

  • spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż.,
  • polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę,
  • wiążą się z kontaktem z klientem wewnętrznym i zewnętrznym,
  • konieczność poruszania się po całym obiekcie,
  • konieczność odbywania podróży służbowych,
  • budynek 8-piętrowy z windą oraz pomieszczeniem sanitarnym dostosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych,
  • stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na 4 piętrze
  • drzwi przy wejściu do budynku otwierają się automatycznie,
  • w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami.

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne niezbędne:

Emilia Biernacka, Zielona Góra

Dorota Kołkowska, Zielona Góra

Artur Mirowicz, Nowa Sól

Krzysztof Rózga, Legnica

Paweł Woźniak, Zielona Góra

Dodatkowe informacje

Źródło: Zus/Praca