Oferta opublikowana27.04.2024
Oferta wygasa22.06.2024
Branżabudownictwo

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Murarz

Obowiązki

Opis stanowiska:

  • Budowa domów jedno/dwu/wielorodzinnych od podstaw.
  • Samodzielna praca na podstawie rysunków technicznych.
  • Gładzenie i tynkowanie ścian
  • Małe prace remontowe

Wymagania

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia min. 3 lata na podobnym stanowisku.
  • Siły fizycznej, samodzielności
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego.
  • Umiejętności pracy na podstawie rysunku technicznego.

Oferujemy

Co oferujemy:

  • Płatne nadgodziny
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
  • Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia
  • Elastyczny czas pracy
  • Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.