Monter instalacji elektrycznych- Elektryk

Moguncja
Oferta opublikowana16.05.2024
Oferta wygasa21.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, budownictwo

Wstęp

  • Poszukujemy wykwalifikowanych elektryków budowlanych do zatrudnienia w różnych lokalizacjach i miastach Niemiec.

Obowiązki

  • Wykonywanie instalacji elektrycznych zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami.
  • Diagnozowanie i naprawa usterek oraz awarii w instalacjach elektrycznych.
  • Montaż, konserwacja i naprawa systemów oświetleniowych.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako elektryk.
  • Preferowane ukończenie szkoły elektrycznej lub pokrewnej.
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym.
  • Umiejętność efektywnej pracy w grupie.
  • Sumienność i zdolność do samodzielnej pracy.
  • Posiadanie prawa jazdy i własnego samochodu będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie: stawka od 15€/h brutto + od 6€/h netto diety (w zależności od kwalifikacji i znajomości języka niemieckiego).
  • Premia 'Na dzień dobry' w wysokości 200€.
  • Premia za polecenie nowego pracownika w wysokości 300€.
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie.
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony.
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (zależne od firmy i zlecenia) - dodatkowe wynagrodzenie + 25% do godziny.
  • Regularne podwyżki wynagrodzenia.
  • Systematyczne zaliczki.
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 15 dnia każdego miesiąca.
  • Pakiet urlopowy obejmujący 30 dni w ciągu roku.
  • Bezpłatne ubrania robocze o wartości do 200€.
  • Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę w bliskiej odległości od miejsca pracy (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu).
  • Możliwość pracy w zespole (2-3 osoby) na wybranych projektach.
Zainteresowała Cię ta oferta?Aplikuj na to stanowisko!

Zachęcamy do kontaktu i składania aplikacji

  • Poprzez kliknięcie przycisku 'Aplikuj'.
  • Za pośrednictwem WhatsApp pod numerem 0049 173 3812 876.
  • Wypełniając formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie: https://www.smartjobs.de/pl/dla-pracownikow/rejestracja.
  • Dzwoniąc pod numer 0049 2235 988990.
  • Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.smartjobs.pl.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1

Oferty wybrane dla Ciebie