PIELĘGNIARKA/ RATOWNIK MEDYCZNY

Potok
Oferta opublikowana26.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 68-132 Potok, powiat: żarski, woj: lubuskie

Zakres obowiązków: 1. Realizacja przedsięwzięć związanych z profilaktyką i ochroną zdrowia. 2. Prowadzenie bieżących działań związanych z funkcjonowaniem Miejsca Udzielania Świadczeń. 3. Udzielanie pierwszej pomocy medycznej w nagłych wypadkach. 4. Wykonywanie podstawowych zabiegów leczniczych oraz wydawanie środków leczniczych na podstawie zleceń lekarza. 5. Stałe i systematyczne podnoszenie poziomu kwalifikacji poprzez między innymi udział w szkoleniach i kursach, studiowanie instrukcji oraz literatury fachowej, a także znajomość aktualnie obowiązujących przepisów. 6. Terminowe określanie potrzeb materiałowych dla MUŚ w zakresie leków, materiałów opatrunkowych, drobnego sprzętu medycznego itp. 7. Prowadzenie gospodarki materiałowej w MUŚ oraz sporządzanie dokumentów materiałowych. 8. Prowadzenie ewidencji oraz dbałość o mienie gospodarcze i kwaterunkowe. 9. Pomoc w organizacji i koordynowaniu zabezpieczeń medycznych.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 140

Wynagrodzenie brutto: od 5 966 PLN

Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach 07:00-14:35.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, kierunek: Pielęgniarka

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, obsługa komputera (pakiet MS Office)

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Ratownik medyczny

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe. Umiejętność obsługi komputera oraz urządzeń biurowych typu drukarka, skaner, biegła znajomość programów Microsoft Office. Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność.

Pracodawca

Nazwa: 4 Regionalna Baza Logistyczna Wrocław

Adres: Bernarda Pretficza 28, 50-984 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Cv i list motywacyjny