MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Kraków
Oferta opublikowana30.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja stacjonarna
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Identyfikacja i ocena stopnia zakresu uszkodzeń, kompleksowa naprawa pojazdów BMW i Mini, oraz innych marek marek samochodów, wykonywanie przeglądów: naprawa, diagnostyka, konserwacja- sprawdzanie działania pojazdu oraz jego zespołów za pomocą urządzeń diagnostycznych- ustalanie i usuwanie ustrek w zespołach i układach pojazdów, dokonywanie wymiany płynów eksploaktacyjnych pojazdu- sprawdzanie i ustawianie zbieżności kół pojazdu- kontrolowanie i ustawianie świateł pojazdu- wykonywanie prac demontażowo- montażowych, naprawa i regulacja zespołów podzespołów pojazdu w tym : silnika i skrzyni biegów, sprzęgła, ukłądu hamulcowego, części i podzespoów, dorabianie i doposowanie części nieznormalizowanych, sprawdzanie jakości wykonanych prac za pomocą urządzeń diagnostycznych- organizowanie , eksploatacja i utrzymanie czystości stanowiska pracy z zachowaniem zasad bezpieczeństwa higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

Opis wynagrodzenia: + PREMIA UZNANIOWA

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 14.05.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Mechanik pojazdów samochodowych* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 6

Inne wymagania: wykształcenie: dowolne doświadczenie min: 6 miesięcy

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Wąwozowa 34, 31-752 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: skierowanie

Zainteresowała Cię ta oferta?Aplikuj na to stanowisko!

Oferty wybrane dla Ciebie