Stolarz CNC

Schlüsselfeld
Umowa o pracę4 870-4 930 €brutto / mies.
Oferta opublikowana19.05.2024
Oferta wygasa02.08.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • Poszukujemy doświadczonego stolarza CNC do pracy w Niemczech. Jeżeli masz doświadczenie w pracy na maszynach CNC i umiejętności w obróbce drewna, ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, stabilne zatrudnienie oraz możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnym środowisku. Dołącz do naszego zespołu i pomóż tworzyć wysokiej jakości produkty w renomowanej firmie. Zapewniamy wsparcie w relokacji oraz pomoc w adaptacji na nowym miejscu pracy.

Obowiązki

  • Głównym zadaniem jest frezowanie różnorodnych materiałów dla pojazdów kempingowych
  • Produkcja pojedynczych elementów i produkcja seryjna
  • Programowanie, testowanie, modyfikowanie i realizacja wyznaczonych przebiegów produkcji
  • Sortowanie różnych materiałów do odpowiednich urządzeń
  • Wymiana i kalibracja narzędzi
  • Realizacja zamówień zgodnie z ustalonymi planami produkcyjnymi
  • Konserwacja i drobne naprawy maszyn CNC
  • Czytanie dokumentacji technicznej
  • Obsługa frezarek CNC w produkcji mebli
  • Sterowanie woodWOP

Wymagania

  • Minumum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy oraz własny transport
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

  • Niemiecka umowa o pracę
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Możliwość długoterminowej współpracy
  • Wsparcie w relokacji
  • Dieta dzienna 50-60 EUR

Dodatkowe informacje

  • Prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1