Umowa o pracę4 130-4 170 €brutto / mies.
Oferta opublikowana19.05.2024
Oferta wygasa31.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Wstęp

  • Poszukujemy doświadczonego stolarza do pracy w Niemczech. Oferujemy stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie, atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju zawodowego. Wymagana jest umiejętność samodzielnej pracy oraz doświadczenie w obróbce drewna i montażu. Zapewniamy wsparcie w relokacji oraz pomoc w załatwianiu formalności.

Obowiązki

  • Obróbka drewna i innych materiałów
  • Montaż i składanie ogrodzeń i balustrad
  • Praca według rysunku/planu

Wymagania

  • Minumum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy oraz własny transport
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

  • Niemiecka umowa o pracę
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Możliwość długoterminowej współpracy
  • Pomoc w relokacji
  • Dieta dzienna 50-60 EUR

Dodatkowe informacje

  • Prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim