Specjalista / Specjalistka ds. księgowości

Wrocław
Oferta opublikowana07.05.2024
Oferta wygasa05.08.2024
Tryb pracystacjonarna, hybrydowa
Rodzaj umowyumowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca przy prowadzeniu pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi i rachunkowymi, według standardów polskiej ustawy o rachunkowości,
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych,
  • Sprawdzanie pod względem formalno-rachunkowym i merytorycznym dokumentów księgowych,
  • Księgowanie wyciągów bankowych, faktur oraz innych dokumentów wewnętrznych,
  • Wystawianie faktur zewnętrznych oraz wewnętrznospółkowych,
  • Przygotowanie Bilansów RZSów oraz innych zestawień, czy raportów księgowych wedle potrzeb,
  • Monitorowanie oraz korygowanie rozrachunków przy użyciu programu Insert GT/Optima,
  • Utrzymywanie kontaktu z instytucjami zewnętrznymi tj. ZUS i urzędy podatkowe.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obszarze księgowości pozwalającym na wykonywanie powyższych obowiązków,
  • Praktyczna wiedza z obszaru księgowości, podatków i aktualnych zmian w przepisach, podatkowych,
  • Samodzielność w działaniu, umiejętność organizacji pracy własnej,
  • Dokładność, skrupulatność i terminowość,
  • Znajomość programu Insert GT (rewizor, rachmistrz) Lub Optimy.

To oferujemy

  • Realny wpływ na firmę- liczymy się ze zdaniem Naszych pracowników i wspieramy ich w ich inicjatywach,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Pracę w nowoczesnym biurze w samym centrum Wrocławia (biurowiec Globis),
  • Możliwość wzięcia udziału w programie Karty Multisport,
  • Niezbędny sprzęt służbowy,
  • Zabawę w świetnym towarzystwie podczas urodzin, bądź imprez integracyjnych,
  • Nieskromnie twierdzimy, że jesteśmy po prostu fajni 😊

Benefity

Spotkania integracyjne
Kawa i herbata
Elastyczny czas pracy
Brak dress code'u
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1