Operator Obrabiarek CNC

Grudziądz
Oferta opublikowana27.04.2024
Oferta wygasa22.06.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Operator Obrabiarek CNC

Obowiązki

Twoja praca będzie polegała na:

  • obróbce elementów zgodnie z wyznaczonymi standardami
  • przygotowywaniu materiałów do obróbki
  • nadzorowaniu procesu obrabiania
  • dbaniu o czystość w miejscu pracy
  • utrzymaniu maszyny w dobrym stanie technicznym

Wymagania

Wymagane kompetencje i umiejętności:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku operatora obrabiarek CNC
  • wykształcenie min. średnie albo zawodowe
  • sprawność manualna
  • skrupulatność
  • terminowość

Oferujemy

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • imprezy integracyjne
  • karty zniżkowe na paliwo
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne szkolenia