Kierowca/Kurier DHL z zapewnionym zakwaterowaniem praca dla par

Monachium
Umowa o pracę2 700-2 900 €brutto / mies.
Oferta opublikowana19.05.2024
Oferta wygasa05.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • Praca na niemiecka umowe o prace bezposrednio dla DHL/ Deutsche Post bez agencji i polskich podwykonawcow. DeutschePost DHL w München obecnie poszukuje kilku pracownikow na stanowisko: KURIER kat B/ kierowca busa Miejsce pracy: MONACHIUM i okolice TERMINY STARTU: 27.05.2024, 10.06.2024, 24.06.2024, 29.07.2024, 12.08.2024 (SZKOLENIE/WDROZENIE pierwsze 2 tyg. Skaner i drukarka z polskimi ustawieniami)

Obowiązki

  • Kierowca kat. B/ Zusteller
  • Rozwozenie PACZEK po jednym z rejonow Monachium
  • Praca min 8 godzin dziennie (max 10,5h wtedy nadgodziny)
  • dokladne szkolenie/wdrozenie na busy DO 3,5 Tony ( szkolenie w ramach pracy w pelni oplacane)

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B
  • zaswiadczenie o niekaralnosci
  • ZNAJOMOSC JEZYKA NIEMIECKIEGO LUB ANGIELSKIEGO NA POZIOMIE A2/B1 - Wymog Konieczny
  • mile widziane posiadanie wlasnego samochodu na dojazdy do pracy

Oferujemy

  • Kwatera jest mozliwa za 350€ euro za osobe.
  • brutto ok 2720€ na start, w zaleznosci od klasy podatkowej + dodatki za soboty
  • stawka 17€ na godzine brutto
  • Podstawa 38,5 godzin tygodniowo
  • Moga byc nadgodziny, 25% extra platne
  • Dni swiateczne w pracy 110% extra platne
  • praca pon-pt, 1-2 razy na miesiac moga byc soboty
  • soboty 25 proc wiecej platne po 13.00 godz
  • szkolenie i wdrozenie 2-3 tygodnie.
  • DODATKOWA EMERYTURA FIRMOWA (oprocz panstwowej od DHL)
  • niemiecka umowa o prace z Deutsche Post bezposrednio ze wszystkimi skladkami
  • Weinachtsgeld, czyli 13a premia w listopadzie/ Urlaubsgeld ("wakacje pod grusza" premia 360€ w lipcu) + do 70% na znizki na wczasy pracownicze, dopiero po przepracowanym roku!

Dodatkowe informacje

  • Kontakt: +48 664 998 583 Wiktoria
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1