Oferta opublikowana04.05.2024
Oferta wygasa29.07.2024
Branżaadministracja biurowa

Obowiązki

Osoba zatrudniona na tym stanowisku zapewnia obsługę transportową oraz zapewnia realizację zadań mających na celu wsparcie administracyjne, m.in.:

  • Zapewnia obsługę transportową zgodnie z zapotrzebowaniem wskazanym przez dysponenta.
  • Obsługuje pojazdy samochodowe oraz rozlicza wykonane zlecenia wyjazdu na kartach drogowych.
  • Utrzymuje pojazdy samochodowe, w tym m.in. utrzymuje czystość, przekazuje je do przeglądów technicznych i napraw.
  • Zapewnia załadunek i rozładunek pojazdów oraz pomoc w tym zakresie dla osób z nim podróżujących, o ile zachodzi taka potrzeba.
  • Utrzymuje porządek w obiektach i przyległych do niego terenach oraz wykonuje prace fizyczne w tym zakresie.
  • Realizuje wyznaczone prace pomocnicze a w szczególności dotyczące rozładunku, załadunku, przenoszenia oraz przewożenia majątku.

Wymagania

Niezbędne:

  • wykształcenie poniżej średniego
  • prawo jazdy kat. B
  • minimum 1 rok doświadczenia w prowadzeniu pojazdu służbowego

Mile widziane:

  • wykształcenie średnie o profilu: kierowca, mechanik samochodowy, ogólne, budowlane
  • minimum 1 rok pracy zawodowej związanej z prowadzeniem pojazdu
  • minimum 1 rok pracy związanej z robotami remontowo-budowlanymi

Dołącz do nas jeśli:

  • jesteś osobą zorientowaną na cel i jakość
  • potrafisz skutecznie się komunikować
  • lubisz współpracować z różnorodnym zespołem
  • potrafisz dostosowywać się do zmian
  • potrafisz radzić sobie w trudnych sytuacjach

TO ZACHĘCAMY DO PRZESŁANIA DOKUMENTÓW

Wymagane dokumenty należy złożyć w języku polskim:

  • CV
  • list motywacyjny ze wskazaniem nazwy stanowiska, o które ubiega się kandydat
  • skany dokumentów potwierdzających wymagane uprawnienia i doświadczenie zawodowe
  • skan dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie