Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa24.06.2024
Tryb rekrutacjirekrutacja stacjonarna
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Cukiernik

Obowiązki

Twoja praca będzie polegała na:

  • Przygotowywaniu ciast zgodnie z procedurami,
  • Doradzaniu i pomocy klientom w wyborze produktów,
  • Dbaniu o świeżość i jakość wyrobów cukierniczych,
  • Uzupełnianiu i oznakowaniu produktów w dziale.

Wymagania

Czego potrzebujesz, aby to realizować:

  • Zamiłowania do produktu i zaangażowania w pracę,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Pozytywnego nastawienia i dobrej energii,
  • Wykształcenie kierunkowego
  • Doświadczenia na podpbnym stanowisku

Oferujemy

Benefity

  • akcjonariat pracowniczy
  • pakiet opieki medycznej
  • dofinansowanie do posiłku
  • dofinansowanie wypoczynku
  • rabat pracowniczy na produkty firmy
  • premie uznaniowe
Zainteresowała Cię ta oferta?Aplikuj na to stanowisko!

Oferty wybrane dla Ciebie