SAMODZIELNY REFERENT DS. PŁAC

Racibórz
Oferta opublikowana17.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja stacjonarna
Wymiar etatupełny etat
Branżaadministracja biurowa

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Akademicka 1, 47-400 Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji płacowej dla pracowników Uczelni; Rozliczanie wynagrodzeń i innych świadczeń oraz przygotowywanie list płac dla pracowników Uczelni w tym w ramach realizowanych przez Uczelnie projektów unijnych; Prowadzenie płacowej bazy danych osób zatrudnionych oraz bieżąca ich aktualizacja (wprowadzania danych do systemu kadrowo-płacowego); Sporządzanie deklaracji PIT, PFRON, ZUS i wszelkich rozliczeń z Urzędami podatkowymi i ubezpieczeniowymi; Obsługa systemu kadrowo-płacowego, programu Płatnik oraz systemu przelewów elektronicznych; Prowadzenie dokumentacji płacowej oraz sporządzanie zaświadczeń i wniosków dla celów emerytalno-rentowych pracowników; Przygotowywanie różnego rodzaju raportów, sprawozdań oraz zestawień płacowych; Przygotowywanie do archiwizacji i przechowywania dokumentacji płacowej, podatkowej i ubezpieczeniowej zgodnie z obowiązującymi przepisami; Współpraca z instytucjami podatkowymi i ubezpieczeniowymi; Bezpośrednia obsługa pracowników w celu rozwiązywania bieżących problemów i pytań związanych z kwestiami płacowymi; Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy i przepisach podatkowych Wymagania: Wyższe wykształcenie; Doświadczenie na podobnym stanowisku; Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych; Znajomość programów kadrowo-płacowych, mile widziana znajomość Egerii; Znajomość programu Płatnik; Dokładność, rzetelność, skrupulatność; Bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność; Umiejętności personalne i komunikacyjne; Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

Opis wynagrodzenia: + dodatek za wysługę lat oraz dodatkowe składniki wynagrodzenia jak 13-ta pensja, nagrody, dodatki zadaniowe

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.08.2024

Pracodawca

Nazwa: Akademia Nauk Stosowanych w Raciborzu

Adres: Akademicka 1, 47-400 Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV

Zainteresowała Cię ta oferta?Aplikuj na to stanowisko!

Oferty wybrane dla Ciebie