PRACOWNIK RESTAURACJI

Pruszcz Gdański
Oferta opublikowana06.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Grunwaldzka 97/a, 83-000 Pruszcz Gdański, powiat: gdański, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Obsługa gości przy kasie, kompletowanie i wydawanie zamówienia, przygotowywanie napoi i deserów, praca na obszarze kuchni tzn. smażenie produktów i przygotowanie zamówionych burgerów, dbanie o porządek zarówno na stanowisku pracy jak i w restauracji oraz na terenie należącym do restauracji (zaplecze i parking). Praca od poniedziałku do niedzieli w godzinach 6-15, 10-19, 15-24, 21-7. Umowa o pracę na okres próbny do 3 miesięcy, a następnie na czas określony.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 26 PLN

Opis wynagrodzenia: . umowa o pracę na jasno określonych warunkach, dodatek 20% za pracę w godzianch nocnych tj od 23-6, bonus za polecenie znajomego w wysokości 600 zł zgodnie z obowiązującym regulaminem, elastyczny grafik pracy, zniżki na produkty naszej marki do wszystkich restauracji w Polsce, atrakcyjna oferta rabatowa, ubezpieczenie na życie na korzystnych warunkach, możliwośc nabycia karty Medicover Sport, szkolenie pod okiem instruktora.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Typ propozycji: praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 06.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Uprawnienia: prawo jazdy kat.B

Wymagania dodatkowe

Wykształcenie: średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: samodzielność, dyspozycyjność, praca pod presją czasu, umiejętność pracy w zespole. Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Pracodawca

Nazwa: Jerzy Miąsko

Adres: Piastowska 2, 82-200 Malbork, powiat: malborski, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Gdański Urząd Pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV na adres mailowy Aplikuj, Aplikuj