DORADCA SERWISOWY

Świlcza
Oferta opublikowana14.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 36-072 Świlcza 147H, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: - profesjonalne i zgodne z wizerunkiem marki nawiązywanie kontaktów i obsługa Klientów, - prowadzenie pełnego procesu obsługi serwisowej, od planowania i przygotowania przyjęcia, przez prowadzenie aktywnego doradztwa serwisowego aż do wydania pojazdu po usłudze, - przestrzeganie procedur i postępowanie zgodnie ze standardami marki BMW przekazywanymi na szkoleniach, - współpraca z pracownikami Działu Sprzedaży i Działu Części i Akcesoriów, - koordynowanie prac serwisowych oraz opieka nad pojazdami Klientów, - wstępna diagnostyka komputerowa pojazdu, zaczytanie blędów w pojeździe, - prowadzenie dokumentacji papierowej i cyfrowej zleceń serwisowych, - aktywna sprzedaż usług serwisowych

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - mile widziane doświadczenie na stanowisku Doradcy serwisowego samochodowego a jeśli go nie posiada, to wymogiem jest ukończenie technikum mechanicznego o profilu samochodowym, - podstawowa wiedza techniczna z zakresu budowy pojazdu i znajomości technologii napraw, - zainteresowanie branżą motoryzacyjną, - mile widziana znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym. Odpowiedzialność, rzetelność, terminowość i punktualność.

Pracodawca

Nazwa: AUTO PREMIUM RZESZÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: 36-072 Świlcza 147H, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV